za tak
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
za tak

безкоштовна поштова халява $ усе за так, задарма, на халяву $ free postage $ бесплатная почтовая халява
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Кому халява дорого обійшлася?

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
kiki5




К-ть повідомлень : 5
Join date : 17.11.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyВт Лист 17, 2009 9:44 pm

Чи було з кимось неприємні випадки, наприклад оплата доставки? Бо я читала на одному форумі, що чоловік був змушений заплатити за посилку 100 євро. cheers
Повернутися до початку Перейти донизу
zatak
Admin
zatak


К-ть повідомлень : 2001
Join date : 21.03.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyПт Лист 20, 2009 2:05 am

цікаво, чи не писали там, що ж, власне, він такого назамовляв аж на 100 європейських гривень?...

а я думаю, що це вигадка, або людина та ну дуже вже полохлива виявилась.

по-перше, завжди є можливість відмовитись. навіть якщо ви замовляєте щось післяплатою. працівники пошти зобов’язані неодержане поштове відправлення повернути відправнику. і вже ніяк не за кошт одержувача.

мене митниця якось запрошувала для розмитнення однієї бандеролі з костаріканськими сигарами. я вирішив, що хай вони там на митниці самі курять ті сигари.

отже! Exclamation

боятись не треба.

якщо цінна річ і дуже хочеться — викуповуй.

якщо шкода грошей — кажи, хай відправляють назад. ще можна нажалітись відправнику: мовляв, мені від вас ніц не тра’. без лайки. Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zatak.ukraine7.com
ZnovuSitro




К-ть повідомлень : 5
Join date : 24.11.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyВт Лист 24, 2009 2:00 pm

Бідна пошта...
Повернутися до початку Перейти донизу
zatak
Admin
zatak


К-ть повідомлень : 2001
Join date : 21.03.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyВт Лист 24, 2009 10:05 pm

не бідна!

хай взаємозаліком розраховується з поштами інших країн.

та й не сидіти ж на роботі працівникам, склавши руки-ноги. як є робота, то якось веселіше стає, жити хочеться...

Very Happy
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zatak.ukraine7.com
ZnovuSitro




К-ть повідомлень : 5
Join date : 24.11.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyСр Лист 25, 2009 9:04 am

Яким боком взаємозалік?
Правила доставки міжнародної пошти треба міняти? Так це можна -тільки пошук халяви стане заняттям без орієнтації на результат.
Повернутися до початку Перейти донизу
ZnovuSitro




К-ть повідомлень : 5
Join date : 24.11.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyСр Лист 25, 2009 9:07 am

Цитата :
та й не сидіти ж на роботі працівникам, склавши руки-ноги. як є робота, то якось веселіше стає, жити хочеться...
Ага. Відразу згадується анєгдот про бабцю: "Шутнікііі..."
Воно поки не знаєш то веселіше, а коли узнаєш - то мабуть уже не так.
Повернутися до початку Перейти донизу
zatak
Admin
zatak


К-ть повідомлень : 2001
Join date : 21.03.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyСр Лист 25, 2009 7:56 pm

може із взаємозаліком я переборщив, каюсь. pale

а ось щодо виконання обов’язків працівниками... не знаю...

а якщо, наприклад, корови влітку більше молока дають, то також будемо бідкатись над гаруванням доярок?..
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zatak.ukraine7.com
ZnovuSitro




К-ть повідомлень : 5
Join date : 24.11.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyСр Лист 25, 2009 8:35 pm

Цитата :
а якщо, наприклад, корови влітку більше молока дають, то також будемо бідкатись над гаруванням доярок?..

Я знаю етимологію слова "халява" - і тому не сперечатимусь щодо взаємозв'язку цього поняття і корів.
Але запропонований асортимент дуже на любителя різних... скажімо так, артефактів і сувенірів Very Happy - ну, хіба що путівники. Якщо ти збираєшся їхати у якусь таку місцину, де не знайдеш їх купити. Взагалі, переконуюся, що деяким професіям треба вміти працювати і з артефактами. Але обов'язково вимагати таких вмінь, я вважаю, неправильно.
Повернутися до початку Перейти донизу
zatak
Admin
zatak


К-ть повідомлень : 2001
Join date : 21.03.2009

Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? EmptyСр Лист 25, 2009 8:43 pm

так воно є.

практичної користі тут небагато. хоча у путівниках більше, ніж просто "не знайдеш їх купити", адже там вони ще й дорого коштують...

перебуваючи в інтернеті, ми здебільшого також полюємо на якісь артефакти.

тож нічого дивного нема у тому, що хтось комусь докучає, наприклад, халявщик поштареві.

але це незрівнянно з тим, як нам надокучає реклама кандидатів у президенти!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zatak.ukraine7.com
Спонсорований контент





Кому халява дорого обійшлася? Empty
ПовідомленняТема: Re: Кому халява дорого обійшлася?   Кому халява дорого обійшлася? Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Кому халява дорого обійшлася?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» емейл і халява

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
za tak :: Довідка форуму za tak :: Запитання — відповіді-
Перейти до: