za tak
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
za tak

безкоштовна поштова халява $ усе за так, задарма, на халяву $ free postage $ бесплатная почтовая халява
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak

Перейти донизу 
2 користувачів

що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak
люблю повідомлення: "щоб бачити посилання - реєструйтеся!"
що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_lcap0%що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_rcap
 0% [ 0 ]
хай посилання будуть доступними незареєстрованим відвідувачам
що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_lcap57%що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_rcap
 57% [ 4 ]
мені однаково, бо я вже зареєстрований/а
що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_lcap43%що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_rcap
 43% [ 3 ]
не знаю, що краще
що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_lcap0%що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_rcap
 0% [ 0 ]
я на цьому форумі узагалі не буваю
що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_lcap0%що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Усього проголосувало : 7
 

АвторПовідомлення
zatak
Admin
zatak


К-ть повідомлень : 2001
Join date : 21.03.2009

що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Empty
ПовідомленняТема: що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak   що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak EmptyПн Травень 25, 2009 4:44 pm

проголосуйте, будь ласка у цьому опитуванні та/або висловіть свої думки щодо реєстрації на форумі za tak.

чи вона конче потрібна, щоб гості та відвідувачі, які не бажають авторизуватись, не мали змоги бачити посилання на інші інтернет-ресурси (яких тут — у кожному повідомленні)?

чи залишити усе так, як є сьогодні, коли кожен відвідувач, у тому числі і гість, може вільно користуватись усією інформацією, що розміщена у дописах форуму?

прошу також висловлюватись і про те, чи є посилання на інтернет-сайт або електронну пошту, звідки можна отримати щось халявне, власністю того, хто знайшов цей ресурс у мережі, чи, може, таке твердження — це щось інше і воно десь лікується. Laughing

прошу до розмови!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zatak.ukraine7.com
ZnovuSitro




К-ть повідомлень : 5
Join date : 24.11.2009

що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Empty
ПовідомленняТема: Re: що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak   що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak EmptyВт Лист 24, 2009 1:59 pm

Цитата :
прошу також висловлюватись і про те, чи є посилання на інтернет-сайт або електронну пошту, звідки можна отримати щось халявне, власністю того, хто знайшов цей ресурс у мережі, чи, може, таке твердження — це щось інше і воно десь лікується

Звичайно, не власність. Але, можливо, під таку діяльність можна збирати якісь дуже-дуже дрібні "благодійні внески" (або внески членів якого-небудь ЛЕГАЛЬНО ЗАРЕЄСТРОВАНОГО громадського об'єднання, але то вже інший випадок). Але абсолютно некоректно вимагати такі внески, чи дискрімінувати по внесках, чи ображатися на халявщиків нижчого ланцюга.
Повернутися до початку Перейти донизу
zatak
Admin
zatak


К-ть повідомлень : 2001
Join date : 21.03.2009

що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Empty
ПовідомленняТема: Re: що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak   що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak EmptyВт Лист 24, 2009 10:19 pm

мене тут була зацікавила одна нехалявна тема, потрібні були певні ілюстрації в електронносу вигляді.

усі пошуки приводили або на амазон, або ще в якусь яму, де вимагають гроші.

і ніяк з того місива неможливо було висотатись.

аж десь через кілька днів я таки натрапив на цілком вільні інтернет-ресурси, де та сама ілюстрація, за котру з мене вимагали, вільно доступна. після цього сайту пішли інші ресурси, де необхідною мені інформацією можна було скористатись так само у вільному доступі.

звичайно, час втрачено, зате принципів не порушено. Smile
Повернутися до початку Перейти донизу
https://zatak.ukraine7.com
Спонсорований контент





що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Empty
ПовідомленняТема: Re: що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak   що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
що ви думаєте про реєстрацію на форумі za tak
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
za tak :: Довідка форуму za tak :: Запитання — відповіді-
Перейти до: